Produkt Neodym Polska

 

CHRONIONY PRAWEM

PATENTOWYM

URZĄD PATENTOWY RP

Nr P379174

 

 

ZESTAW MAGNETYZERÓW

silnik od 1500 do 2600 cm3

 

Co zawiera oferowany zestaw?

 

 3 kpl. magnetyzerów paliwa (czerwony)

2 kpl. magnetyzerów powietrza (niebieski)

14 szt. plastikowych zacisków

szczegółowa instrukcja montażu

pudełko z wydzielonymi przegródkami

 

      

Jaka jest cena zestawu?

 

Cena wynosi:  65 pln.

 

 

W jaki sposób oddziałują MAGNETYZERy ?

 

Jak wiadomo do spalania paliwa potrzebna jest odpowiednia ilość tlenu z powietrza, który utlenia składniki palne. Odpowiedni stosunek powietrza do paliwa wynosi 15:1. Inne proporcje powodować mogą pogorszenie spalania, zmniejszenie energii oraz wzrost ilości związków toksycznych. Aby tego uniknąć stosuje się magnetyzery. Ma to na celu poprawienie proporcji mieszanki paliwowo-powietrznej.

 

 

     

   TAK JEST NARAZIE W TWOIM AUCIE!          A TAK POWINNO WYGLĄDAĆ!

 

Paliwo posiada strukturę składającą się z chaotycznie rozłożonych molekuł. Cząsteczki węglowodorów, które są wzajemnie zlepione i pozbawione odpowiedniej ilości tlenu powodują tylko częściowe spalanie mieszanki. Paliwo po przejściu przez pole magnetyczne, jest spolaryzowane i naładowane dodatnio. Zlepione grupy węglowodorów są rozbijane, a mniejsze cząsteczki mocno łączone z tlenem. Gwarantuje to optymalne warunki do spalania mieszanki.

 

Jakich efektów mogę się spodziewać stosując magnetyzery?

 

OGRANICZENIE ZUŻYCIA PALIWA Ograniczenie zużycia paliwa           ok. 10% - 20%.                      Uzyskanie efektu wysoko-oktanowego.                              Paliwo staje się bardziej "kaloryczne".                             Twoje rachunki za paliwo staną się niższe.

 

ZWIĘKSZENIE DYNAMIKI JAZDY

Lepsza praca wtryskiwaczy, pomp oraz gaźnika.

Wzrost kompresji i sprawności silnika.

Powoduje elastyczną pracę silnika i lepsze osiągi.

Możesz jeździć dynamiczniej i szybciej.

WYDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ SILNIKA

Czyste świece, oczyszczenie komory spalania.

Odzyskanie przez pierścienie tłokowe elastyczności.

Twój silnik będzie miał dłuższy bezawaryjny przebieg.

 

WZROST MOCY

Zwiększenie kompresji i sprawności silnika.

Nie powstaje samozapłon i spalanie stukowe.

Samochód nabiera nowej mocy.

ŁATWIEJSZA EKSPLOATACJA

Rozruch w każdych warunkach.

Nie będziesz martwił się o zimowy poranek.

 

EKOLOGIA

Spadek emisji CO, HC i NOx ok. 50%.

Przyczyniasz się do zmniejszenia zanieczyszczeń.

BRAK NAGARU

Oczyszczenie komory spalania z istniejącego nagaru oraz zapobieganie jego ponownemu tworzeniu.

Rzadziej będziesz wymieniał świece zapłonowe.

       
                    

 

 

Dlaczego produkt Neodym Polska?

 

Produkt różni się od magnetyzerów konkurencji pod wieloma względami: estetyczne wykonanie, trwałość, maksymalne ukierunkowanie pola magnetycznego, uniwersalność zastosowania. Pomimo tego cena produktu jest bardzo niska i dostępna dla wszystkich. Projekt magnetyzera powstał przy użyciu profesjonalnych symulacji komputerowych rozkładu pola magnetycznego, aby uzyskać jak najwyższy efekt. Magnetyzer zbudowany został przy użyciu najnowszych dostępnych technologii metalurgicznych i tworzyw sztucznych. Został opracowany i zgłoszony w Urzędzie Patentowym RP przez inżynierów z Politechniki Wrocławskiej.

 

Produkt firmy Neodym Polska jako jedynego dystrybutora w Polsce z licencją SSMC (Sumitomo Special Metals Corp.) gwarantuje pewne źródło magnesów neodymowych.

 

 

Jak jest zbudowany magnetyzer firmy Neodym Polska?

 

Plastikowa obudowa została precyzyjnie wykonana na maszynie wtryskowej. Zastosowanie jarzma w obudowie dodatkowo wzmacnia zainstalowane magnesy neodymowe posiadające licencję SSMC oraz kierunkuje pole magnetyczne do środka. Dzięki otworom znajdującym się w obudowie tuż przy magnesie, magnetyzer można idealnie dopasować do każdej średnicy przewodu.

 

Czy montaż jest skomplikowany?

 

Sama instalacja polega na zlokalizowaniu odpowiedniego przewodu (paliwa, powietrza, płynu chłodzącego) i umocowaniu magnetyzerów za pomocą plastikowych zacisków. Wszystko to przebiega wyjątkowo łatwo, dzięki szczegółowej instrukcji dołączonej do zakupionego kompletu.

 

W jakich silnikach można stosować?

 

Montuje się je praktycznie przy każdym silniku o dowolnej pojemności nie zależnie czy jest to silnik benzynowy Pb, diesel ON czy gaz LPG.

 

Obecnie magnetyzery firmy NEODYM

stosowane są z powodzeniem

przez wrocławski klub rajdowo-tuningowy

 

 

 

Jak wiadomo tuningowcy oraz rajdowcy to osoby znakomicie znające się na motoryzacji i tuningu aut. Kochają swoje „bolidy” do szaleństwa, uwielbiają wszelkie modyfikacje, które podkręcą ich autko o kilka koni. Na pewno można takim osobom zaufać w sprawach związanych z tematem motoryzacyjnym.